pravidla soutěže

Zde jsou úplná pravidla soutěže Smoking Fast Fingers 3 pro rok 2017:

 

I. Účastník soutěže:

Účastníkem soutěže se může stát pouze fyzická osoba (muž nebo žena) starší 18 let. (dále jen „účastník, „účastník soutěže“ nebo „soutěžící“) Osoby nesplňující podmínky soutěže nebo jednající v rozporu s pravidly soutěže nebudou do soutěže zařazeny.

 

II. Termíny a místa konání soutěže: Soutěž proběhne v následujících termínech:

Ostrava – Fabric 11.3.

Plzeň – Papírna 7.4.

Pardubice – Žlutý Pes 21.4.

Brno – Favál 28.4.

Praha – Storm 12.5.

 

III. Mechanika soutěže:

  1. Pokud se chcete přihlásit do soutěže Smoking Fast Fingers, tak první věc kterou musíte zvládnout je ubalit cigaretu v časovém limitu 60 vtěřin – tedy 1 minuta. To je maximální časový limit, ve kterém musí zvládnout každý účastník soutěže.2. Balit se bude do King Size papírků Smoking Slim Gold, které budou k dispozici v setu s filtry (rozměr filtru je 55 x 25 mm).

3. K zajištění regulérnosti podmínek v soutěži byl vybrán tabák značky BACCO, jehož použití bude pro všechny soutěžící povinné. Balí se pouze tabák!

4. Každá soutěžní cigareta musí obsahovat srolovaný filtr, musí být aspoň z 90% naplněna tabákem a pevně slepená (nesmí se rozpadat). Tolerance prázdného prostoru v papírku, nenaplněného tabákem, je max. 1 cm od okraje.

5. Technika balení není konkrétně stanovena. Je pouze na soutěžících, jestli pro dosažení nejlepšího času zvolí klasickou techniku balení, nebo tzv. „backroll.“

 

 

 

Podívejte se na ilustrační video.

6. Ze všech přihlášených budou přímo na místě (v době od 22.00 – 23.30 večer) vybráni 3 nejrychlejší finalisté, kteří se následně utkají v soutěžním klání na hlavním pódiu. Hlavním kritériem pro postup mezi finalisty do 2.kola bude dosažený čas ubalení jedné cigarety. Seznam finalistů bude oznámen ihned po skončení registrací. Souboj začne přibližně o půlnoci na hlavním pódiu.

7. Ve 2.kole jede opět jen o rychlost balení samotnou – soutěžící, který ubalí nejrychleji samostatnou cigaretu (finalisté budou mít celkem 2 pokusy), se stane vítězem regionálního kola a postupuje do finále, které proběhne 12.5.2017 v klubu Storm v Praze.

 

IV. Hodnocení soutěže a výhry

Hodnocení soutěžících bude probíhat za pomoci rozhodčích a zástupců značky Smoking. Hlavní cena pro vítěze celostátního finále budou věci od partnerů soutěže v hodnotě 50.000 kč. Dalšími cenami pro vítěze regionálních kol budou dárkové balíčky od partnerů soutěže – značky Smoking a dalších. Kokrétní seznam cen bude zveřejněn vždy před danou akcí. Předání výher proběhne vždy přímo na akci. Všem účastníkům přejeme rychlé prsty a hodně štěstí v soutěži!

PRO PŘIHLÁŠENÍ DO SOUTĚŽE KLIKNĚTE SEM.